ZAPISZ SIĘ

AKTUALNY GRAFIK I ZAPISY

W związku z koniecznością dostosowania się do nowych wymogów zmianie uległy godziny zajęć oraz ilość osób na grupie, limit wynosi aktualnie 10 osób.
Nieczynne będą również prysznice, natomiast ubikacja i szatnie są czynne.
W związku z koniecznością dezynfekcji oraz zapewnienia rotacji trenujących, prosimy o przychodzenie bezpośrednio przed zajęciami, na które się zapisaliście i wychodzeniu zaraz po nich.

Zapisy na wszystkie zajęcia wyłącznie poprzez interaktywny grafik poniżej!

Po zalogowaniu się po raz pierwszy do naszego Studia przez grafik, możecie również korzystać z aplikacji na telefon. Pod grafikiem znajdziecie Regulamin Rezerwacji na zajęcia obowiązujący w naszym Klubie, instrukcję zapisów oraz nowe wytyczne wprowadzone w związku z pandemią COVID-19.

Klikając w interaktywny grafik zostaniesz przekierowany do utworzenia konta przy użyciu systemu rezerwacyjnego Fitssey z dostępem do Studia Riznyk Street Workout School.

Gdy już założysz konto możesz zapisać się na wybrane zajęcia.
UWAGA: zapisy wymagają zakupu karnetu online!

Osoby z kartą MultiSport+/Senior proszone są o jednorazowy(na rok) zakup karnetu online “Multisport”.

Jako metodę płatności prosimy zaznaczyć GOTÓWKA. Za karnet można zapłacić w naszym Klubie przed zajęciami.

Po utworzeniu konta Fitssey, możesz logować się również przy użyciu aplikacji dostępnej na telefon komórkowy.

Osoby z kartą MultiSport+/Senior proszone są o przyjście 5 min przed zajęciami w celu odbicia karty.

W razie pytań prosimy o kontakt przez internet lub pod nr tel 788284943

Uwaga

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo Użytkownikom kart MultiSport rekomendujemy rejestrowanie wizyt za pomocą karty wirtualnej w aplikacji MultiSport. Każdy Użytkownik Programu MultiSport może pobrać ją z Google Play lub App Store. Aplikacja umożliwia rejestrację wizyty na dwa sposoby: za pośrednictwem QR kodu bądź numeru TOKEN. Preferowaną przez nas formą jest rejestracja przy użyciu numeru TOKEN.

WAŻNE!

Przeczytaj informacje o nowych zasadach dotyczących zajęć wprowadzonych ze względu na pandemię COVID-19 oraz zapoznaj się z Regulaminem Zapisów.

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PRZEBYWANIA W KLUBIE W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19

Po przyjściu do Klubu OBOWIĄZUJE kilka zasad, które przedstawiamy poniżej:

1. Wciskajcie domofon i otwierajcie drzwi wejściowe i inne zamkniętą pięścią, łokciem lub biodrem. Nie chwytajcie za klamkę dłonią i nie dotykajcie domofonu palcami! To szczególnie ważne w przypadku drzwi łazienkowych i przy wejściu na dole, gdzie również są inni mieszkańcy kamienicy. To samo tyczy się kontaktów, włączników itp.

2. Po wejściu do Klubu skorzystajcie z dezynfekcji rąk. Dozownik znajduje się na lewo od wejścia na Recepcji.

3. ZREZYGNUJCIE z “przybijania piątki”, a zamiast tego stosujcie inny rodzaj powitania, np. żółwik lub powiedźcie po prostu cześć. Bardzo lubimy nasze szkolne powitanie, jednak musimy ograniczyć bezpośredni kontakt do minimum.

4. Po wejściu do Klubu po pierwsze UMYJCIE RĘCE zgodnie z instrukcją, która znajduje się w łazience, a następnie skorzystajcie z płynu do dezynfekcji. To samo róbcie po skorzystaniu z ubikacji lub np. kichnięciu.

5. Powstrzymajcie się od dotykania okolic twarzy i starajcie się kontrolować takie nawyki.

6. Odległość od pozostałych ćwiczących oraz trenera to OBOWIĄZKOWO 2 metry.

7. WAŻNE!!! Jeśli macie objawy przeziębienia – NIE PRZYCHODŹCIE NA ZAJĘCIA!!! Napiszcie do nas, zawiesimy karnet, pamiętajcie, ze niektórzy przechodzą zakażenie bezobjawowo lub jak przeziębienie.

8. WAŻNE!!! Jeśli wracacie z zagranicy lub podejrzewacie, ze mieliście kontakt z osobą potencjalnie narażoną na zakażenie(rodzina, znajomi po powrocie ze stref epidemii, dzieci w szkole, przedszkolu) – NIE PRZYCHODŹCIE NA ZAJĘCIA!

9. Po każdej grupie dezynfekujemy sprzęt, ale jeśli macie taką możliwość przynieście swój własny – gumy oporowe, maty, ręcznik itp.
Każdorazowo po użyciu dodatkowego sprzętu(gumy ciężar, sztanga) PROSIMY O JEGO DEZYNFEKCJĘ przed odłożeniem na miejsce- płyn dezynfekujący znajduje się na sali. Postarajcie się w trakcie zajęć w miarę możliwości korzystać z MAKSYMALNIE OGRANICZONEJ liczby sprzętu i miejsca treningowego. Również we własnym zakresie stosujcie żele lub np. chusteczki dezynfekujące wedle potrzeb.

10. Jeśli tylko się da, gdy kaszlecie lub kichacie, używajcie jednorazowych chusteczek i wyrzucajcie je. Jeżeli nie ma takiej możliwości, zakrywajcie usta łokciem.

11. Prosimy o przestrzeganie zasad opisanych powyżej, dotyczących godzin rozpoczęcia i zakończenia zajęć. Niestety wszystkie kichające, kaszlące i smarkające osoby nie są w zaistniałej sytuacji mile widziane na zajęciach.

12. Jeśli macie taką możliwość przyjdzie na zajęcia przebrani już w strój sportowy. Ilość dostępnych szafek w szatni będzie maksymalnie ograniczona.

Bardzo prosimy o przestrzeganie wytycznych.
Dbajmy o siebie!

#RiznykTEAM

Regulamin portalu internetowego

§ 17 

Regulamin rezerwacji na zajęcia w Klubie Fitness Riznyk Street Workout School

 1. Rezerwacje na zajęcia odbywają się przy użyciu systemu rezerwacji Fitssey.
 2. Użytkownik do dokonania rezerwacji musi założyć konto Fitssey na stronie internetowej lub przy użyciu aplikacji.
 3. Na portalu lub aplikacji dostępny jest grafik zajęć wraz z aktualną ilością wolnych miejsc na zajęcia.
 4. Najwcześniej można zapisać się na 14 dni przed rozpoczęciem zajęć.
 5. Najpóźniej można zapisać się na 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.
 6. Na każde zajęcia jest przewidzianych 10 miejsc standardowych oraz 3 miejsca rezerwowe.
 7. W przypadku odwołania zajęć przez któregoś z Użytkowników z listy standardowej, pierwsza w kolejności osoba z listy rezerwowej dostanie informację o możliwości wzięcia udziału w zajęciach.
 8. W przypadku niemożności wzięcia udziału w zajęciach, można je odwołać najpóźniej na 3 godziny przed ich rozpoczęciem. Po tym terminie nie ma możliwości odwołania zajęć.
 9. W przypadku trzykrotnego nieodwołania zajęć i nieobecności, Użytkownik przez kolejne 2 tygodnie będzie miał zablokowaną możliwość rezerwacji zajęć.
 10. Osoby pierwszorazowe proszone są o zapisanie się w pierwszej kolejności na Grupę A0, następnie na A1. W innym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 788284943 lub mailowy na adres: riznykstreetworkoytschool@gmail.com
 11. Osoby pierwszorazowe, prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola wyboru przy ankiecie rezerwacyjnej.
 12. Do przetwarzania danych osobowych Użytkowników ma zastosowanie §7 dotyczący Polityki Prywatności oraz przepisy RODO.