Riznyk Street Workout School

Jesteśmy pierwszym w Polsce klubem fitness dedykowanym w całości Street Workout, otwartym w lipcu 2016 roku w Krakowie, który  funkcjonuje w formie szkoły- wszystkie zajęcia odbywają się z trenerem  w małych grupach.

Cyklicznie organizujemy warsztaty i szkolenia z zakresu Street Workout i Kalisteniki- samodzielnie, bądź przy współudziale cenionych w tym środowisku osób.

Naszym największym osiągnięciem trenerskim są sukcesy podopiecznych – w ciągu roku jedna z naszych Klubowiczek- Barbara Kumor- została Wicemistrzynią Świata, a kolejna- Nina Pawelec- Mistrzynią Polski i 3-cią zawodniczką na świecie.

Aktualnie mamy ponad 50 aktywnych Klubowiczów, tworzących społeczność #RiznykTEAM, w tym kilkoro czołowych zawodników i zawodniczek w Polsce.

Nasze działania

  • Uczenie od podstaw Street Workout i Kalisteniki oraz zastosowania tego sportu w innych dyscyplinach;
  • Promocja Street Workout i Kalisteniki  na arenie ogólnopolskiej i europejskiej;
  • Organizacja i prowadzenie certyfikowanych warsztatów i szkoleń z zakresu Street Workout;
  • Pokazy Street Workout;
  • Organizacja imprez sportowych i ewentów Street Workout( aktualne informacje o wydarzeniach znajdziecie w sekcji Nasze Ewenty);
  • Działalność społeczna w rejonie Małopolski- aktywny udział w Budżecie Obywatelskim, prelekcje w szkołach, warsztaty z młodzieżą, budowa Street Workout Parków;
  • Cali Gang, czyli marka odzieżowa dedykowana osobom trenującym Street Workout i Kalistenikę. Produkty naszej marki znajdziecie na  stronie w sekcji Sklep.

O nas

Jesteśmy małżeństwem, którye połączyła miłość oraz współna pasja.

Naszym największym sukcesem jest realizacja wspólnych marzeń poprzez stworzenie Szkoły Street Workout oraz styl życia, który prowadzimy.

Udało nam się połączyć pasję z codziennym życiem i rodziną, wszystko co robimy jest związane z tym sportem. Nasz syn od urodzenia jest z nami na każdym treningu, wyjeździe sportowym, warsztatach pokazach czy zawodach, również tych, które organizujemy. Rodzina jest dla nas największą wartością.

Na codzień staramy się żyć w zgodzie z ideami, które niesie ze sobą idea Street Workout- prowadzimy zdrowy tryb życia, motywujemy ludzi, stawiamy na rozwój i samodoskonalenie się poprzez sport, pokazujemy pozytywną alternatywę ludziom, którzy chcieliby zmienić swoje życie na lepsze.