...

Riznyk Street Workout School

Nasza Historia

Jesteśmy pierwszym w Polsce klubem fitness dedykowanym w całości Street Workout, otwartym w lipcu 2016 roku w Krakowie, który  funkcjonuje w formie szkoły- wszystkie zajęcia odbywają się z trenerem  w małych grupach. Cyklicznie organizujemy warsztaty i szkolenia z zakresu Street Workout i Kalisteniki- samodzielnie bądź przy współudziale cenionych w tym środowisku osób.

Naszym największym osiągnięciem trenerskim są sukcesy podopiecznych – w ciągu roku jedna z naszych Klubowiczek- Barbara Kumor- została Wicemistrzynią Świata, a kolejna- Nina Pawelec- Mistrzynią Polski i 3-cią zawodniczką na świecie. W 2018 roku nasza klubowiczka została Mistrzynią Polski oraz Mistrzynią Świata w tej samej kategorii. Aktualnie mamy ponad 80 aktywnych Klubowiczów, tworzących społeczność #RiznykTEAM, w tym kilkoro czołowych zawodników i zawodniczek w Polsce.

O nas

Naszym największym sukcesem jest realizacja wspólnych marzeń poprzez stworzenie Szkoły Street Workout oraz styl życia, który prowadzimy.

Na co dzień staramy się żyć w zgodzie z ideami, które niesie ze sobą idea Street Workout — prowadzimy zdrowy tryb życia, motywujemy ludzi, stawiamy na rozwój i samodoskonalenie się poprzez sport. Pokazujemy pozytywną alternatywę ludziom, którzy chcieliby zmienić swoje życie na lepsze.

Nasze Działania

Riznyk School

Plany treningowe

W ramach mojej pracy jako trener kalisteniki, przygotowuję także spersonalizowane plany treningowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów moich klientów. 

Zajęcia grupowe

Prowadzę regularne zajęcia grupowe kalisteniki, na których uczestnicy mogą razem doskonalić swoje umiejętności i wzajemnie motywować się do działania.

Kursy Online

Oferuję szkolenia i kursy kalisteniki online, dzięki którym osoby z całego świata mogą rozwijać swoje umiejętności i pasję do tego sportu – zobacz mój kurs Hand Stand.

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.