Oferta

Street Workout Poland Championships 2017

Jeżeli są Państwo zainteresowani którąś z przedstawionych poniżej opcji, serdecznie zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia warunków współpracy.

Wszystkie aktualnie planowane ewenty znajdą Państwo na dole wpisu, w sekcji “Aktualna oferta dla Partnerów”, a szczegółowe informacje w dziale  NEWS na naszej stronie: https://riznykschool.com/category/news/ 

Warsztaty

Do tej pory przeprowadziliśmy ponad 150 godzin  szkoleń i warsztatów z zakresu Street Workout, ukierukowanych typowo na ten sport lub na wykorzystanie jego elementów w praktyce innych sportów( między innymi CrossFit, trening funkcjonalny, Pole Dance, Gimnastyka).

Naszym prowadzącym jest Maksym Riznyk, człowiek o najdłuższym w Polsce doświadczeniu treningowym w Kalistenice, który na co dzień prowadzi zajęcia w naszym klubie, posiadający ogromną wiedzę z metodologii treningowej Street Workout oraz równie bogatą praktykę.

Temetyka warsztatów jest dowolna, a kończymy je zawsze wspólnym treningiem, w trakcie którego uczestnicy mogą sprawdzić w praktyce przekazaną wiedzę. Każdy z uczestników otrzymuje Certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia.

Wraz z Fundacją Drużyna Mistrzów bierzemy cyklicznie  udział w prelekcjach i warsztatach z młodzieżą, dotyczących przeciwdziałaniu dopalaczom i patologii społecznej, poprzez sport i pozytywne alternatywy spędzania wolnego czasu. Prelekcje te odbywają się w szkołach i ośrodkach młodzieżowych i stanowiąbardzo dobry przykład promowania idei zdrowego trybu życia, którą niesie ze sobą Street Workout.

Pokazy

Street Workout jest niezwykle widowiskowym sportem, który wymaga niesamowitej siły i umiejętności akrobatycznych. Jego cechą charakterystyczną jest wrażenie braku grawitacji przy niektórych ewolucjach, co zawsze robi ogromne wrażenie na widzach. Pokazy tego sportu są niesamowicie efektowne, ze względu na to, że 99% ludzi nie jest w stanie powtórzyć figur wykonywanych przez osoby trenujące ten sport.
Do tego widok wytrenowanych i wygimnastykowanych młodych ludzi dostarcza dodatkowych pozytywnych bodźców.
Pokazy wykonywane mogą być zarówno na imprezach publicznych, jak i na przyjęciach prywatnych.
Do tej pory organizowaliśmy pokazy miedzy innymi na dniach Krakowa i Nowej Huty, na imprezach sportowych, festiwalach  muzycznych, na pokazach mody, targach fitness, w szkołach, w dyskotece czy na…weselu!

Riznyk Street Workout School

Klub Riznyk Street Workout School zlokalizowany jest przy ulicy Dietla 45 w Krakowie.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Wszystkie zajęcia prowadzone są z trenerem w małych grupach, niezależnie od poziomu zaawansowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także treningi personalne, realizowane w ustalonym indywidualnie terminie.

Godziny pracy Klubu:

Pn: 17:10-18:20 / 18:30-19:40

Wt: 7:30-8:40 / 8:00-9:10 / 17:10-18:20 / 18:30-19:40

Śr: 7:30-8:40 / 8:00-9:10 / 17:10-18:20 / 18:30-19:40

Czw: 17:10-18:20 / 18:30-19:40

Pt: 7:30-8:40 / 8:00-9:10 / 17:10-18:20 / 18:30-19:40

Ceny:

Karnet 1x(1 wejście w tygodniu): 100 złotych

Karnet 2x( 2 wejścia w tygodniu): 120 złotych

Karnet Open( nielimitowane wejścia): 150 złotych

Jednorazowe wejście: 30 złotych

Wszystkie karnety są ważne 1 miesiąc od pierwszego wejścia.

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zajęcia są ogólnymi zajęciami Street Workout, w środę na ostatniej grupie jest ABS burn, natomiast w piątek na ostatniej grupie robimy głębokie rozciąganie.

Na poranne grupy obowiązują zapisy, natomiast na każdą inną grupę można przyjść w dogodnym terminie.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 788284943, wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub na naszej stronie na Facebooku.

Pierwsze zajęcia GRATIS!

Treningi zewnętrzne

Oprócz standardowych treningów realizowanych w Klubie Riznyk Street Workout School, w naszej ofercie znajdziecie Państwo także treningi personalne oraz grupowe, realizowane na zamówienie w dogodnej dla Państwa lokalizacji.  Może to być zarówno cykliczna współpraca, jak i jednorazowy trening instruktażowy.

Szczegóły oferty omawiane są indywidualnie i zawsze dopasowane jak najlepiej do Państwa potrzeb!

Obóz sportowy z kursem na Instruktora Kalisteniki

W tym roku po raz pierwszy będzie możliwość wyjazdu z nami na tego typu imprezę.

Wakacje, na których połączymy wypoczynek z tzw. beach workout, czyli najprzyjemniejszą częścią dnia- treningiem Street Workout na plaży!

Celem naszego wyjazdu jest jeden z najpiękniejszych zakątków Europy- wyspa Ibiza, który ma aż 4 miejsca, na których można potrenować Kalistenikę!

W trakcie wakacji będziemy realizować kurs praktyczno-teoretyczny na Instruktora Kalisteniki i Street Workout, na bazie codziennych treningów prowadzonych na profesjonalnym placu, który znajduje się na głównej plaży w San Antoni de Portmany, zaledwie 400 m od naszego hotelu.

Termin wyjazdu to 29.08-5.09.2018.

Zapisy trwają, więcej szczegółów można oczywiście znaleźć w dziale News.

Bardzo chętnie nawiążemy również współpracę partnerską w ramach tego wydarzenia, możemy zagwarantować niesamowity materiał wideo, ponieważ przewidujemy odwiedzić wszystkie najbardziej atrakcyjne miejsca na tej pięknej wyspie!

Do tego jest to pierwszy w Polsce tego typu, zagraniczny, wyjazd sportowy dla osób trenujących Street Workout!

Zawody sportowe

Jesteśmy również organizatorami zawodów sportowych Street Workout, zarówno lokalnych(Riznyk Cup), jak i na skalę ogólnopolską(Mistrzostwa Polski) czy ogólnoeuropejską(Game of Bars).

Organizujemy zawody zarówno we własnym zakresie, jak i na zlecenie zewnętrzne.

Organizujecie wydarzenie, na którym chcielibyście mieć zawody Street Workout? Macie w mieście plac do Street Workout, lub planujecie huczne otwarcie takiego miejsca? Chcielibyście ściągnąć  do siebie największe gwiazdy Kalisteniki lub zobaczyć ten niezwykle widowiskowy sport na żywo? Bardzo chętnie zorganizujemy dla Was ewent Street Workout na najwyższym poziomie!

Co zapewniamy?

 • Najlepszych zawodników w kraju!
 • Największą publiczność!
 • Promocję ewentu w mediach społecznościowych!
 • Najwyższy poziom organizacji!
 • Profesjonalne przeprowadzenie zawodów od pierwszej do ostatniej minuty!

Aktualna oferta dla Partnerów

W najbliższym czasie planujemy 2 duże ewenty, w ramach których poszukujemy Partnerów do współpracy:

 • Strefa Street Workout w Galerii Krakowskiej i Street Workout Poland Championships 2018 (9-17.06)
 • Calisthenics Camp Ibiza 2018 (29.08-5.09)

Jeżeli są Państwo zainteresowani reklamą Państwa marki w ramach tych imprez, serdecznie prosimy o kontakt w celu wysłania szczegółowej oferty.

Oto niektórzy nasi dotychczasowi Partnerzy:

 • 6Pak Nutrition
 • Activ Lab
 • Galeria Krakowska
 • ESP(targi)
 • Fabryka Siły
 • FIWE(targi)
 • MT Idea
 • Nałęczowianka
 • Olimp Sport Nutrition
 • Tiger Energy Drink
 • Trec Nutrition
 • Wake up&squat
 • Woma Natura
 • Zbój Energy Drink

Więcej o dotychczas zorganizowanych przez nas ewentach znajdą Państwo w sekcji REALIZACJE : https://riznykschool.com/realizations/ 

Zapraszamy do współpracy!